absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest poniedziałek, 22. stycznia 2018.

Absolwenci-1948

a


wych. Józef Dąbrowski ( kl. H )

1. Adamik Jan

2. Baranowski Adolf
3. Bednarski Bolesław

4. Dobosz Adam

5. Drogosz Kazimierz

6. Gożdzik Jerzy
7. Guzowski Zbigniew

8. Kieszczyński Włodzimierz

9. Lida Marian
10. Miłoch Jerzy

11. Smelczyński Adam

12. Sypek Zenon

13. Talikowski Jan
14. Wieczorek Marek

15. Ząbkowski Józef

16. Żmigrodzki Zbigniew


b


wych. Józef Dąbrowski ( kl. P )

1. Barylski Wojciech

2. Belof Zbigniew

3. Czajka Cezary
4. Jeż Adam

5. Lechowski Tadeusz

6. Olszewski Stefan

7. Poroś Wacław

8. Raułuszkiewicz Jerzy

9. Secomski Andrzej

10. Sejfried Robert Patryk


c
1. Bardijewski Henryk

2. Biały Stefan

3. Biedroń Zdzisław

4. Caban Ireneusz

5. Chabrowski Mieczysław

6. Chojnacki Józef

7. Chudzik Ireneusz
8. Dewudzki Marian

9. Domagalski Jan

10. Drogosz Kazimierz

11. Grodzicki Włodzimierz
12. Grzegorzewski Aleksander

13. Izydorczyk Jan

14. Kamiński Jerzy

15. Kluska Stanisław
16. Koćwin Tadeusz

17. Koj Jan

18. Konopa Włodzimierz

19. Kremblewski Jerzy
20. Kulczycki Bruno<br />
21. Kusa Marian

22. Kwaśniewski Aleksander

23. Marczyk Daniel

24. Maszczyk Stanisław
25. Nowotka Józef
26. Paca Ryszard
27. Pacuda Zenon

28. Piątkowski Eugeniusz

29. Pintera Ryszard
30. Potebnia -

31. Radecki Włodzimierz

32. Rudzki Jan
33. Smolarczyk Tadeusz

34. Szlęzak Tadeusz

35. Szostek Mieczysław

36. Ungehener Stanisław
37. Wapiński Roman

38. Winiarski Henryk
39. Zajęcki Stanisław

40. Ziętek Mieczysław

41. Żółciński Mirosław

42. Żytek Józef



d
1. Biernacki Tadeusz
2. Birkenmajer Antoni
3. Boryczko Edward
4. Bromblik Zdzisław
5. Chridowski Ryszard
6. Fazan Andrzej
7. Górniak Zygmunt
8. Gross Antoni
9. Jabłoński Janusz
10. Janeczek Henryk
11. Jończyk Zbigniew
12. Kania Zbigniew
13. Kasprzycki Edward
14. Kołaczkowski Tadeusz
15. Kraś Jerzy
16. Mendakiewicz Kazimierz
17. Mszyca Tadeusz
18. Orzeł Bolesław
19. Pawlikowski Marian
20. Pentak Czesław
21. Pokusiński Wiesław
22. Rajczyk Henryk
23. Rutkowski Lucjan
24. Skawiński Ireneusz
25. Stępień Antoni
26. Wąsek Ryszard


e
1. Berghauzen Janusz
2. Brzozowski Jerzy

3. Gajdziński Janusz
4. Garncarz Ryszard

5. Gieracz Tadeusz

6. Hruboń Bogdan
7. Hynek Januariusz

8. Kapuścik Jerzy

9. Kozielewski Jan

10. Kulik Bogusław

11. Łukasik Eugeniusz

12. Malejew Henryk

13. Mysłek Wiesław

14. Nowakowski Leszek

15. Omański Jerzy

16. Pinkosz Leszek

17. Polis Zbigniew

18. Rachwat Jerzy

19. Radkowski Antoni
20. Rozanow Sławomir

21. Stala Andrzej

22. Stecz Stanisław
23. Szulakowski Włodzimierz

24. Urbańczyk Cezary

25. Walczyk Jerzy
26. Wilk Jan



Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net