absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest niedziela, 22. kwietnia 2018.

Absolwenci-1962

a
1. Białas Jerzy

2. Bodziachowski Zdzisław

3. Ciesielski Maciej

4. Czernicki Jan

5. Dudek Janusz
6. Fabrykowski Andrzej

7. Gayda Krzysztof

8. Gierzyński Zbigniew

9. Glice Jacek

10. Imiołek Krzysztof

11. Janiszewski Andrzej

12. Kielan Zbigniew

13. Kończy Wojciech

14. Kopacz Jerzy

15. Kowalski Henryk
16. Kruzel Tadeusz

17. Operacz Jan
18. Palacz Bogdan
19. Peszyński-Drews Lucjan

20. Pękala Wiesław

21. Pierzchała Władysław

22. Popiński Andrzej

23. Poroszewski Antoni

24. Radziejowski Adam
25. Sikora Longin

26. Sobociński Wojciech
27. Starczewski Andrzej

28. Sztajner Andrzej

29. Tomski Zbigniew

30. Wiekiera Leopold

31. Wilk Walter

32. Wochal Kazimierz
33. Wojtyra Ireneusz Ryszard


b


wych. Ilona Kołodziejczyk

1. Altheim Stanisław

2. Bodanko Janusz

3. Całusiński Jerzy

4. Chaber Bogdan

5. Drużyński Janusz

6. Fabrykowski Wojciech

7. Fuks Marek

8. Gogolewski Lech

9. Kaczorowski Tadeusz

10. Korkusiński Marek

11. Kot Wojciech
12. Krawczyński Włodzimierz
13. Kręgiel Andrzej

14. Krukowski Wojciech

15. Krysiak Włodzimierz

16. Martynowicz Wiesław

17. Mostowski Aleksander

18. Otola Andrzej

19. Połacik Józef

20. Rabęda Tadeusz

21. Rychter Henryk

22. Siejka Janusz

23. Sokołowski Mieczysław

24. Soluch Tadeusz

25. Starkiewicz Krzysztof

26. Wizental Wojciech

27. Zagożdżon Jan

28. Zyzik Marek



c


wych. Stefania Kozielewska

1. Bielecki Bogdan

2. Dostal Maciej

3. Drewniak Michał

4. Drygas Marian

5. Gęsiarz Michał

6. Juszczyk Ryszard
7. Korytkowski Mieczysław
8. Kotowski Andrzej

9. Kozak Marek

10. Kucypera Tadeusz
11. Leszczyński Andrzej

12. Mańko Andrzej

13. Matuszczak Tadeusz
14. Mika Tadeusz

15. Mikiewicz Jan

16. Morawiec Andrzej

17. Nieszporski Andrzej

18. Pawełkiewicz Janusz

19. Petrykat Maciej

20. Polis Marek

21. Popczyk Mirosław

22. Poroś Stefan

23. Różański Maciej
24. Skowronek Tadeusz

25. Sośniak Marek

26. Stryjewski Mikołaj

27. Strzelczyk Marek

28. Szczepański Andrzej

29. Szymański Bonifacy
30. Wawszczak Andrzej

31. Wilczyński Eugeniusz

32. Wojtasik Witold

33. Wojtyra Władysław
34. Wróblewski Zbigniew

35. Zajaczkowski Tadeusz



Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net