absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest niedziela, 21. stycznia 2018.

Absolwenci-1963

a
1. Balicki Piotr
2. Bankiewicz Maciej

3. Całek Zbigniew
4. Całusiński Jerzy

5. Cieślak Ryszard

6. Cyndecki Tadeusz

7. Dydoń Adam

8. Fulianty Marian

9. Gawłowski Wojciech

10. Głębocki Zygmunt
11. Gwizdek Zbigniew
12. Jasiński Tadeusz

13. Jelonek Krzysztof

14. Kański Andrzej

15. Koba Janusz

16. Krzemieniecki Bronisław
17. Księżyk Marek

18. Łyko Andrzej

19. Mielczarski Marek

20. Niedziela Wojciech

21. Ober Jan

22. Ober Józef

23. Peryga Jerzy

24. Pietras Ryszard

25. Romanowski Andrzej
26. Sikora Jan

27. Specjał Bogusław

28. Stypka Włodzimierz
29. Szettel Jan

30. Tomski Jerzy

31. Wolski Maciej
32. Wrona Włodzimierz

33. Wróblewski Marek

34. Zaskórski Florian
35. Zięcina Marek

36. Żółciński Jerzy



b


wych. Antoni Drzazga

1. Atłasik Lech

2. Chłądzyński Piotr

3. Chmielarz Henryk

4. Ciurzyński Maciej

5. Drogosz Jacek

6. Gawroński Mieczysław

7. Glapiński Andrzej
8. Jędrzejewski Andrzej

9. Kabziński Julian

10. Kazakin Andrzej

11. Kipigroch Leszek

12. Klamka Ryszard

13. Kochanowski Ireneusz
14. Kucharski Andrzej

15. Łysakowski Józef

16. Młodkowski Andrzej

17. Motyl Andrzej

18. Okniński Janusz
19. Palczewski Jacek

20. Pałasz January

21. Patyk Kazimierz

22. Placek Witold

23. Polit Marek

24. Postawa Wiesław

25. Puchalski Wojciech

26. Skowronek Tadeusz

27. Sobieraj Ireneusz

28. Sobieraj Wiesław

29. Sokołowski Marek

30. Stryjewski Janusz

31. Szadurski Karol

32. Ślusarek Jan

33. Tylikowski Bohdan

34. Warmuz Krzysztof Władysław
35. Wasiel Stanisław

36. Wojtyra Władysław
37. Wysocki Dominik

38. Zasada Andrzej Maciej


c


wych. Wolnicki Bolesław

1. Antczak Janusz

2. Drużyński Marian

3. Fabrykowski Wojciech

4. Gąsior Wojciech

5. Głąb Zygmunt

6. Górniak Stanisław

7. Imieliński Andrzej

8. Kluźniak Grzegorz
9. Konopa Dionizy

10. Kopiński Ireneusz

11. Kowalczyk Sławomir

12. Krawczyk Marek

13. Król Zbigniew

14. Kulig Leonard

15. Papalski Zbyszek

16. Pazera Wojciech

17. Pierzak Marek

18. Pisarek Andrzej

19. Popczyk Mirosław

20. Przeniosło Marek

21. Sarna Czesław

22. Stachura Marek

23. Szyda Leszek

24. Szyda Tadeusz

25. Urbański Henryk
26. Węgrzyn Maciej

27. Wrona Stanisław

28. Wypych Stanisław

29. Zaborski Tadeusz

30. Ziemnicki Andrzej


Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net