absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest poniedziałek, 22. stycznia 2018.

Absolwenci-1992

a
1. Bednarek Ewa

2. Będkowski Kazimierz

3. Borowik Borys

4. Cyndecki Wojciech

5. Gniadkowski Leszek

6. Hanczar Paweł

7. Jarża Ryszard

8. Kotarski Jacek

9. Kowalik Alicja

10. Kuter Dorota

11. Misztalski Rafał

12. Nowakowski Maciej

13. Piasecka Maryla
14. Przech Ewa

15. Pyrc Michał

16. Radosz Katarzyna

17. Ręszmit Beata

18. Rorat Małgorzata

19. Sosnowska Edyta

20. Stępień Anna Jolanta
21. Stępień Katarzyna

22. Szarawara Łukasz

23. Szczęsny Rafał

24. Szewczyk Agnieszka

25. Szymański Andrzej

26. Tomaś Adam

27. Ulewicz Robert

28. Wieczorek Małgorzata
29. Wochal Marlena

30. Wołowczyk Rafał

31. Załęcki Przemysław

32. Zyska Bartłomiej



b
1. Anysz Paweł

2. Bednarek Monika
3. Bialik Justyna

4. Bojakowska Joanna

5. Chyrchel Michał

6. Czerwińska Renata

7. Dębski Adrian

8. Gajek Żaneta

9. Golańska Anna

10. Hercog Michał

11. Imiołczyk Dorota

12. Jagielski Marcin
13. Kapalski Paweł

14. Kolan Kinga

15. Kozioł Łukasz

16. Kozłowska Anna

17. Król Katarzyna

18. Łukasik Jacek

19. Łysakowska Agata

20. Mendera Krzysztof

21. Mercik Marcin

22. Mielczarek Małgorzata

23. Nowak Karina

24. Ostrowska Marzena

25. Rogozińska Edyta

26. Salamon Joanna

27. Sejdak Joanna
28. Szadkowska Agnieszka

29. Ślęzak Piotr

30. Widera Monika

31. Widerska Anna

32. Wolnicki Oktawiusz

33. Zieliński Jan Zdzisław


c


wych. prof. Wrzaszczyk Jadwiga

1. Cisowska Agnieszka

2. Ciura Agnieszka
3. Dobija Edyta
4. Dudek Paweł
5. Frej Marta
6. Gajecki Marcin
7. Hübner Jacek
8. Juszczyk Dominik
9. Kielan Izabela
10. Knap Ewa
11. Ludwikowska Anna
12. Łaciński Mariusz
13. Łęgowicz Anna
14. Makowski Artur
15. Michniowska Ewelina
16. Możdżeń Aneta
17. Oleksik Robert
18. Olesiak Bożena
19. Orzechowska Monika
20. Pajączek Dorota
21. Parkitny Michał
22. Pius Marcin
23. Rabenda Aleksandra
24. Rajzer Anna
25. Rakocz Żaneta
26. Rał Tomasz
27. Schab Małgorzata
28. Skory Przemysław
29. Tamioła Agnieszka
30. Trzepizur Marcin
31. Tukaj Ewa
32. Uszko Robert


d


wych. Barbara Barańska

1. Bizoń Grzegorz

2. Bociański Marek

3. Ciszewski Marcin

4. Duszyńska Anna

5. Dzięgielewska Natalia
6. Głębocka Aneta

7. Głowacka Joanna

8. Gorgoń Agata

9. Imach Marcin

10. Kaczor Paulina
11. Karlikowski Janusz

12. Kobier Magdalena

13. Kurasińska Katarzyna

14. Limbach Agnieszka

15. Łącka Małgorzata

16. Major Arkadiusz

17. Majorczyk Katarzyna

18. Małek Adrian

19. Miller Małgorzata

20. Nocoń Agnieszka

21. Nowak Izabela

22. Opicz Sylwia

23. Paciorowska Marta

24. Parafiniak Małgorzata

25. Pelc Marta
26. Podgórska Agnieszka

27. Pok Marzena
28. Puczyński Bohdan
29. Radecka Magdalena

30. Surlej Ewa

31. Sygiet Marcin

32. Szałkowska Justyna

33. Szewczyk Maciej

34. Szmal Robert

35. Szumlas Jolanta

36. Szymura Monika

37. Wieczorek Magdalena

38. Wierny Aleksander



e


wych. Barbara Kawka

1. Bamberska Beata
2. Bednarek Wiktor
3. Bonarski Marek
4. Ciesielska Aneta
5. Dudka Beata
6. Dyga Agnieszka
7. Fuchs Krzysztof
8. Gloc

9. Gołda Marta
10. Hutny Piotr
11. Jezierski Rafał
12. Kawa Sylwia
13. Kotkowski Sebastian
14. Kowasz Maciej
15. Krzyżanowski Tomasz
16. Kucharska Ilona
17. Łapeta Wioletta
18. Łyżniak Katarzyna
19. Matuszczak Ewa
20. Michałek Agnieszka
21. Mielczarek Agnieszka
22. Musialik Monika
23. Niezgoda Katarzyna
24. Próba Małgorzata
25. Pyrkosz Monika
26. Skorupa Barbara
27. Sternak Aleksandra
28. Strach Agnieszka
29. Stradomski Paweł
30. Szynkiel Aneta
31. Ucieklak Dagmara
32. Wachowska Agnieszka
33. Witkowska Monika
34. Wolański Robert
35. Wrona Magdalena


Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net