absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest niedziela, 22. kwietnia 2018.

Absolwenci-1998

a
1. Błasik Artur

2. Bogunia Michał

3. Bujak Mariusz

4. Całus Joanna

5. Hirszfeld Aleksandra

6. Holeczek Tatiana
7. Jakubiec Marcin

8. Jelonkiewicz Bartosz Łukasz
9. Kawalec Marta

10. Kaźmierska Katarzyna
11. Kostrzewski Przemysław

12. Krawczyk Piotr

13. Kropornicka Joanna

14. Kryczka Mirosława

15. Lis Aneta

16. Łodziński Jerzy

17. Madyś Tomasz

18. Mechelewska Anna

19. Olaszewski Dominik

20. Otrębski Paweł

21. Paruzel Barłomiej
22. Pawłowska Katarzyna
23. Rembiszewska Magda

24. Sawicki Marcin

25. Sielecka Magdalena

26. Skóra Marzena
27. Sobieraj Rafał

28. Stradomski Grzegorz

29. Strzelczak Ewa

30. Szopa Piotr

31. Tromczyńska Katarzyna

32. Walczak Wojciech

33. Wieluński Marcin

34. Wilczyński Bartosz

35. Wrześniak Rafał

36. Zalas Monika Anna


b


wych. Małgorzata Chmielewska

1. Auguściak Małgorzata
2. Bugara Izabela

3. Dorobanow Magdalena
4. Durys Alicja
5. Frymus Adrianna
6. Hoffman Dominika
7. Kawecki Rafał
8. Klecha Małgorzata

9. Kochman Tomasz
10. Kotowicz Dominik
11. Koźbiał Daniel
12. Kula Anna
13. Laskowska Blanka
14. Lis Ewa
15. Martyniec Aleksander
16. Masio Agnieszka
17. Nosowicz Paweł

18. Nowak Michał
19. Osetek Konrad
20. Ozimski Oktawiusz
21. Piasecki Damian
22. Posiadała Robert

23. Powroźnik Adam
24. Rowiński Tomasz
25. Rumin Marcin
26. Skrzypiec Magdalena
27. Słabosz Anna

28. Sobocińska Marta
29. Solak Arkadiusz
30. Spałek Sebastian
31. Szewczykowska Ewelina
32. Szkutnik Joanna
33. Szymański Robert
34. Trzcińska Agnieszka
35. Utrata Michał
36. Wiewióra Monika
37. Zając Artur


c


wych. Roman Biłos

1. Barszcz Anna
2. Bożek Elżbieta

3. Dudek Sylwia

4. Dymarczyk Barbara

5. Fornal Adam

6. Gaudy Piotr

7. Gęsiarz Joanna

8. Jarzyńska Anna

9. Jeziorowska Magdalena

10. Jeziorska Ilona

11. Kaczmarczyk Agata

12. Kaleta Grzegorz

13. Kasprzyk Jacek

14. Kawka Paweł

15. Klimecka Dorota

16. Krasoń Grzegorz

17. Krysztofek Sylwia

18. Kubat Olga

19. Leszcz Michał
20. Machura Marcin

21. Matyja Agnieszka

22. Miarczyńska Marlena

23. Mizera Agnieszka

24. Nieczyporuk Robert

25. Olczyk Arkadiusz

26. Pasek Piotr

27. Pawelec Marcin
28. Pawlak Agata

29. Pituła Maja

30. Pura Szymon
31. Rudecka Izabela

32. Sikora Karolina

33. Skubała Anna

34. Szczepański Andrzej

35. Świecik Magdalena

36. Wnuk Izabela



d


wych. Halina Ryplewicz

1. Arabas Katarzyna

2. Bębka Tomasz
3. Białek Kamila

4. Burchacka Izabela

5. Całusińska Justyna

6. Dera Adam

7. Głogowski Maciej

8. Gostkowska Izabella

9. Hoffmann Monika

10. Jarzemska Bogna
11. Kaleta Agnieszka
12. Karlak Magdalena

13. Kościelniak Sylwia

14. Kozioł Adam
15. Kraszczyński Artur

16. Leja Marta
17. Matyjaszek Ewa
18. Misiak Urszula

19. Mońka Renata

20. Nocoń Elwira

21. Opara Krystyna

22. Organa Agnieszka

23. Sokołowska Kamila

24. Sośniak Ewa

25. Śliwakowska Izabela

26. Trzeciak Aleksandra
27. Tusińska Katarzyna
28. Uchyła Kamila

29. Witos Magdalena

30. Wolański Mariusz

31. Wrona Michał

32. Zakrzewska Agata

33. Zakrzewska Karolina

34. Zakrzewski Paweł

35. Żydek Sławomir


e


wych. Barbara Kawka

1. Bożek Magdalena

2. Chrząstek Paweł

3. Cieśla Joanna
4. Ciępka Mateusz

5. Ciszewska Zofia
6. Czapla Piotr

7. Dymczyk Ilona

8. Gaudy Anna

9. Hercog Paweł

10. Izydorczyk Urszula

11. Jagusiak Michał

12. Karoń Piotr

13. Knaś Radosław
14. Kozak Piotr

15. Kozioł Tomasz

16. Krakowian Piotr

17. Kuszaj Konrad

18. Kutak Patrycja

19. Kwiecińska Marta

20. Lamch Rafał

21. Malke Jakub Tomasz
22. Michalczyk Konrad

23. Mroczkowski Michał

24. Myrcik Kamil
25. Olejniczak Aleksander

26. Pyrkosz Iwona

27. Rachwalski Michał

28. Sośnica Marcin

29. Strumieńska Aleksandra

30. Strzelczyk Aleksander
31. Szczepańska Anna

32. Szuszkiewicz Agnieszka

33. Wodzisławski Marek

34. Wolniaczyk Sylwia

35. Wolski Michał

36. Zasępa Agnieszka

37. Zbyszewski Michał



Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net