absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest środa, 20. września 2017.

Nauczyciele - przedmioty

a b c d e f g h i j k l ł m n o p s ś t u w z Wszytkie
Lp.
Nazwisko i imię
Przedmiot
Lata nauczania
1.
2.
3.Adamus Elżbieta
J. polski; bibliotekarka
1963 - 1967
4.Adamus Maria
Wychowanie fizyczne
1972 - 1999
5.Adamus Renata
język angielski
2007 - aktualnie
6.Adler Henryk
historia
1924 - 1929, od 1924 dyrektor do 1929
7.Adrjańska Agnieszka
chemia
2000 - aktualnie
8.Andrusiewicz Aneta
geografia
2006 - 2007
9.Arabas Danuta
matematyka
2007 - 2009
10.Artymiak Antoni
historia
1935 - 1937
11.Awgulewicz Jarosław
matematyka
1922 - 1948
12.Bar Hubert
j. angielski
2002 - 2003
13.Baranowski Adolf
j.polski
1959 - 1969
14.Barańska Barbara
matematyka
1965 - 1996
15.Barczyńska Iwona
wiedza o prawie
1986 - 1990
16.Barłożek Nina
język angielski
2007 - aktualnie
17.Bartelak Halina
plastyka
1980 - 1981
18.Bartoszuk Sławomir - ks.
religia
1993 - 1994
19.Barucka Maria
przysp.do życia w rodzinie
1978 - 1979
20.Barylski Stanisław
rysunki
1920 - 1939
21.Basiak Jerzy
chemia
1958 - 1969
22.Basiukiewicz Irena
j.rosyjski
1964 - 1965
23.Bednarek Agnieszka
2013
24.Beer Emanuel
nauka o świecie współ.
1946 - 1947
25.Bejm Edmund
nauka o świecie współ.
1962 - 1965
26.Bereśniewicz Jadwiga
fizyka, propedeutyka filozofii
1954 - 1978
27.Bereśniewicz Jan
fizyka, propedeutyka filozofii
1968 - 1969
28.Bernat Stanisław
wych. fizyczne
1949 - 1950
29.Bernatek Jan
fizyka
1947 - 1953
30.Bezpadzka Lidia
fizyka
1950
31.Biedak Michał
2013
32.Biel Jadwiga
geografia
1969 - 1991
33.Biel Jolanta
wychowanie do życia w rodzinie
2002 - 2006
34.Bielecki Robert
j. angielski
2001 - 2005
35.Bigdowski Bartłomiej
wychowanie fizyczne
2006 - aktualnie
36.Biłos Roman
biologia
1986 - aktualnie
37.Binczyk Olga
j. angielski
2009 - 2010
38.Błaszczuk Jolanta
matematyka
2001 - aktualnie
39.Bogusławski Marian
przysposobienie obronne
1969
40.Bojanek Grzegorz
j. angielski
1998 - aktualnie
41.Bojanek Maria
j. niemiecki
1970 - 2007
42.Bojczuk Jan
1980 - 1981
43.Borkowski Dariusz
j.polski
1987 - aktualnie
44.Brewczyński Marcin
wiedza o społeczeństwie
1993 - 1994
45.Brożek Maksymilian
rysunki
1949 - 1950
46.Budzowska Barbara
j.polski
1992 - aktualnie
47.Burchacka Anna
j. rosyjski, biblioteka
1977 - 2007
48.Caban Henryk
wychowanie fizyczne
1951
49.Cekiera Marian
przesposobienie obronne
1949
50.Chałupczyński Dariusz
religia
2000 - 2001
51.Chącel Dorota
język niemiecki
1985
52.Chełmicka zofia
j. angielski
1945 - 1946
53.Chmielarski Wacław - ks.
religia
1958
54.Chmielewska Małgorzata
j.polski
1993 - aktualnie
55.Chmura Franciszek
wychowanie fizyczne
do 1939
56.Chwistecki Józef - ks.
religia
1945 - 1950
57.Ciastek Sebastian
religia
2006 - aktualnie
58.Cieślak Aleksander
przysposobienie obronne, historia
1978 - aktualnie
59.Cieślak Elżbieta
2000 - 2001; 2007 - 2010
informatyka
60.Cyganowska Irena
j. łaciński; j. polski
1945 - 1948
61.Czaja Maria
j.polski
1955
62.Czapla Ewa
informatyka
1976 - 1979
63.Czaplak Żelewska Maria
j.polski; bibiotekarka
1951 - 1962
64.Czarnota Alicja
historia; wos
1991 - 2004
65.Czereszkiewicz Eugenia
biologia
do 1947
66.Czerniak Stefania
j. francuski
1954 - 1977
67.Czerny Adolf
j. niemiecki
1967 - 1968
68.Dąbek Joanna
2009
69.Dąbrowski Józef
historia
1945 - 1948; od 1937 do 1938 dyrektor szkoły
70.Desperak Mirosław
j. niemiecki
1978 - 2005
71.Dębowska Katarzyna
matematyka
2014 - aktualnie
72.Dobrowolska Małgorzata
matematyka
2007 - 2010
73.Doering Mieczysław
wychowanie fizyczne
1946 - 1952
74.Drozdinska Elżbieta
j. rosyjski
2007 - 2008
75.Drzazga Antoni
fizyka
1955 - 1986 ; od 1969 do 1980 dyrektor szkoły
76.Dudek Julian
j. łaciński
od 1935
77.Dudek Magdalena
plastyka
1985 - 1987
78.Dutkiewicz Tomasz
informatyka
2002 - aktualnie
79.Działowicz
j.polski
Lata nauczania
80.Dziatkiewicz Józef
pedagog
1977
81.Dziekan Janina
zajęcia techniczne dla dziewcząt
1964 - 1966
82.Dziok Zofia
biologia
1958 - 1960
83.Fraas Christopher Alan
jezyk angielski
1994 - 1995
84.Frass Christopher ( USA )
j.angielski
1994
85.Frej Agnieszka
j. angielski
1994 - aktualnie
86.Frendowski Patryk
historia, wos
2003 - aktualnie
87.Frukacz Agnieszka
j. angielski
1992 - aktualnie
88.Fryś Jacek- ks.
religia
1993 - 1994
89.Gadomski Alfred
fizyka
lata 30 - te
90.Gajda Zbigniew
etyka
2006 - 2007
91.Gałecka Helena
chemia
1972 - 1990
92.Gałecka Otylia
chemia
1970- 1993
93.Gałecki Tadeusz
chemia
1955 - 1960
94.Gapany Maria
lata 30
j. francuski
95.Gapik Marzenia
biologia
2000 - 2001
96.Gawinowski Jan
informatyka
1986 - 2004
97.Gądzio Maria
j.francuski
1948 - 1949
98.Gdesz Aleksandra
1962
historia, wos
99.Gliński Ryszard
wych. techniczne
1981 - 1985
100.Głowacki Marian
fizyka
1987 - 1992
101.Gollenhofer Franciszek
historia
1921 - 1957
102.Gollenhofer Maria
j.francuski
1921 - 1964
103.Gołębiowska Anna
muzyka; wiedza o sztuce
1987 - aktualnie
104.Gospodarek Agnieszka
matematyka
- aktualmnie
105.Górnicka Dorota
j. angielski
2003 - 2004
106.Gracki Gustaw
j.polski
1969 - 1987
107.Gruszczyńska Danuta
propedeutyka wiedzy ekonomicznej
1986 - 1988
108.Grząba Jadwiga
wych. fizyczne
2000 - 2001
109.Grzelińska Lidia
matematyka
2000 - 2006
110.Grzywnowicz Jerzy
j.polski
1957 - 1980
111.Gworys Halina
chemia
1982 - 1991
112.Haberko Ewa
2015
113.Hajewska Helena
nauka o świecie współczesnym
1963 - 1964
114.Hankiewicz Euzebiusz
chemia
1965
115.Hartigan Dawid
2012
116.Hauzer Krzysztof
j.polski
1963 - 1964
117.Hawro Kazimierz
higiena
1960
118.Helman Anna
j.francuski
1961 - 1963
119.Helman Małgorzata
chemia
2000 - 2001; 2015 - aktualnie
120.Henel Agnieszka
język polski,
2006 - aktualnie
121.Henszel ( Hentschl )Rajnhard
j.niemiecki
1920 - 1927
122.Herman Mieczysław
geografia, astronomia
1950 - 1968
123.Hetper Stanisław
biologia
1947 - 1952
124.Hoszowska Władysława
biologia
1952 - 1957
125.Imiłczyk Dorota
j. angielski
2009
126.Jachna Marek ks.
religia
2001 - 2002
127.Jackowska - Tobolewska Barbara
j.polski
1955 - 1957
128.Jackowska Małgorzata
j.francuski
1983 - aktualnie; od 2006 - z- ca dyrektora; od 2013 - dyrektor szkoły
129.Jagusiak Anna
j.niemiecki
1981
130.Jakubowska Irena
geografia, astronomia
lata 20 - te
131.Jakubska Janina
geografia
1985 - 1986
132.Janik Mariusz
2016
133.Jankowska Antonina
j. angielski
1951 - 1956
134.Jankowska Grażyna
j. angielski
1945 - 1946
135.Jankowski Antoni
biologia
1972 - 1991
136.Janus Joanna
Przedmiot
1996
137.Jaskóła Tomasz
historia, wos
1998 - aktualnie
138.Jaworowicz Barbara
chemia
1964 - 1967
139.Jaworski Zygmunt
fizyka, matematyka
1953 - 1954
140.Jelonek Leon
śpiew , muzyka
1947 - 1951
141.Jóźwiak Maria
j. rosyjski
1971 - 1972
142.Kacprowicz Ryszarda
historia
1975 - 1999
143.Kaczorowski Kazimierz
j. łaciński
1946 - 1952
144.Kałuzny Tadeusz
2001 - 2003
2001 - 2002
145.Kamińska Anna
j. niemiecki
1964 - 1967
146.Kaniewska Zofia
j. francuski
1970
147.Karło Alfreda
j.rosyjski
1972
148.Karoń Elżbieta
bibliotekarka
1998 - 2007
149.Karoń Michał
jezyk niemiecki
2007 - aktualnie
150.Karwan Helena
j. niemiecki, j. rosyjski, propedeutyka filozofii
1947 - 1949
151.Karwan Konstanty
j. łaciński, j. rosyjski
1945 - 1960
152.Karwowski Susan
j. angielski
1991 - 1993
153.Kawka Barbara
matematyka
1974 - 2002
154.Kawka Barbara
matematyka
Lata nauczania
155.Kazimierczak Czesław
j. rosyjski
1958 - 1963
156.Kaźmierczak Anna
podstawy przedsiębiorczości
2004 - 2006
157.Kędzierski Leon
wych. fizyczne
1945 - 1946
158.Kilianek Jadwiga
chemia
1978 - 1979
159.Klimek Elżbieta
j. angielski
1990 - 1992
160.Kobiś Maria
wych. fizyczne
1968 - 1969
161.Kociołek Regina
j. rosyjski
1964 - 1971
162.Kolenda Teresa
j.rosyjski
2000 - 2001
163.Kolman Włodzimierz
j. rosyjski
1970 - 1990
164.Kołodziej Henryk
fizyka
2009 - 2010
165.Kołodziej Lidia
j. rosyjski
1962 - 1963
166.Kołodziejczyk Ilona
bilogia
1957 - 1979
167.Kołodziejczyk Leokadia
j. polski
1972 - 1993
168.Kołodziejek Agnieszka
język angielski
2006 - aktualnie
169.Kołodziejski Janusz
wos, religioznawstwo
1985 - 1991, od 1999 - 2006 - dyrektor szkoły
170.Komosiński Stefan
harcerstwo
1956 - 1960
171.Konderak Piotr
zajęcia techniczne
1951 - 1952
172.Kordjaka Sylwia
geografia
2002 - 2005
173.Kosińska Elżbieta
fizyka
1982 - 1983
174.Kosiński Władysław
matematyka
1970 - 2000
175.Kosow Anna
biblioteka
2009
176.Kostrzewska Joanna
plastyka
1995 - 1998
177.Kościelniak Kazimierz
j. rosyjski
1974 - 1976
178.Kotarski, ks.
religia
1923 - 1924
179.Kowalik Ewa
j. angielski
1997 - aktualnie
180.Kowalska Maria
j.niemiecki
1969 - 1970
181.Kozielewska Stefania
historia
od 1961 do 1966 zastrępca dyrektora
182.Kozlowski Zdzisław
przysp. obronne
1949 0 1951
183.Kozłowska Aleksandra
bilogia
1991 - 1992
184.Koźlicki Wojciech, ks.
religia
do 1939
185.Krawczyński Z.
brak danych
1923 - 1924
186.Króliczewski Janusz
biologia
1957
187.Krupa Jan
j. łaciński i grecki
Lata nauczania
188.Krupop - Iskra Krystyna
geografia
od 1985 - do 1999 zastrępca dyrektora
189.Krygier Natalia
j. rosyjski
1969 - 1970
190.Krysztoficz Ewa
chemia
1970 - 1972
191.Kuczewska
historia
1920 - 1924
192.Kuczewski Otton
j. polski
1920 - 1924; od 1920 do 1924 dyrektor szkoły
193.Kuklińska Eugenia
j. francuski
1948 - 1949
194.Kuleta
j. polski
1975 - 1976
195.Kulińska Jolanta
j. angielski
1994 - 1999
196.Kurowski Zdzisław
wychowanie fizyczne
1951 - 1952; prowadził hufiec szkolny
197.Kurzawińska Beata
język niemiecki
1991 - 1997
198.Kusiba Kazimierz
geografia, historia
1935 - 1953
199.Kusznir Teodor
j. niemiecki, j. łaciński
1926 - 1964 ; jako nauczyciel kontraktowy pracował do 1969
200.Kutyba Kazimierz
wychowanie fizyczne
1937 - 1939
201.Kuźnicka Joanna
j. polski
2000 - aktualnie
202.Kwiatecka Ewa
j. angielski
2005 - 2006
203.Ledecka Elżbieta
plastyka
1981 -
204.Ledecki Lech
plastyka
1989 1990
205.Lipiec Janusz
propedełtyka
1961
206.Lipiec Maciej
plastyka
1978 - 1980
207.Litke Marzena
matematyka
2007 - 2009
208.Ludwik Marian
przysp. do życia w rodzinie
1975 - 1979
209.Ludwimn Ewa
język francuski
2006 - aktualnie
210.Ludwin Urszula
wychowanie fizyczne
1970 - 2005
211.Łaba Bronisław
j. francuski, j. łacński
do 1935
212.Łaskowska Wacława
j. niemiecki
1971 - 1977
213.Łączyński Hipolit
j. francuski, j. łaciński
lata 30 - te
214.Łągiewka Edmund
język polski
1972
215.Łukasik Eugeniusz
fizyka
1968
216.Machowski Aleksander
matematyka
1948 - 1949; dyrektor liceum w Krzepicach
217.Makowski Kazimierz, ks.
religia
1925 - 1926
218.Malicka Dorota
chemia
1991 - aktualnie; od 2000 r. zastępca dyrektora
219.Malinowska ( Pluta ) Barbara
j. rosyjski
1970 - 1972 ; 2001 - 2003
220.Malinowski Jerzy
język rosyjski
1964 / 65
221.Marcinkiewicz Cezary
j. rosyjski
1964
222.Marek Maria
wychowanie techniczne
1975 - 1981
223.Marlińska Dorota
wychowanie fizyczne
2000 - 2002
224.Marszałek Piotr
matematyka, fizyka
1935 - 1965
225.Martusewicz Zofia
j. polski
lata 50 - te
226.Massalska Stanisława
brak danych
1945
227.Maślankiewicz Jolanta
religia
2007 - aktualnie
228.Matyja Edward
chemia
1953 - 1955
229.Matyja Ewa
j. niemiecki
1989 - aktualnie
230.Mąkosza Edward
muzyja , chór
lata 30 - te
231.Mecmajer Wiesława
j. polski
1983 - aktualnie
232.Mendakiewicz - Stanisław - ks.
Religia
1990 - 1991
233.Mendyk Wanda
wychowanie fizyczne
1963 - 1964
234.Mędryk Barbara
Język francuski
1981 - 1982
235.Mikołajtis Józef
Język polski
1935 - 1951
236.Mikołajtis Stefan
rysunek
1945 - 1947
237.Miller Adam
lata trzydzieste
238.Milton Nadzieja
Język polski
1949
239.Miłkowska Grażyna
chemia
1991 - 2013
240.Mirowski Tomasz
geografia
2005 - 2006
241.Mleczko Andrzej
wychowanie fizyczne
1982 - nadal
242.Młynarczyk Kazimierz
fizyka
1953
243.Moczarski Jarosław
historia
1987 - 1988
244.Mohucza Wiesława
biblioteka
1960
245.Motłoch Agnieszka
Język niemiecki
2000 - 2002
246.Mrozicka Marta
j. francuski
2005 - 2006
247.Mszyca Marzanna
2008
248.Mularczyk Mariusz, ks.
Religia
2002 - 2003
249.Muskalska Zofia
biologia
1979 - 2007
250.Muskała Tomasz
Język angielski
1999 - nadal
251.Muszyński Andrzej
wychowanie fizyczne
1968 - 2003
252.Myszczyńska Jadwiga
prace ręczne
1946 - 1950
253.Nack Mieczysław ks.
religia
1993 - 1994
254.Napieralski Jacek
fizyka
2000 - nadal
255.Nicpoń Dorota
fizyka
1972 - 2000
256.Nowak Michał
wychowanie fizyczne
2003 - nadal
257.Nowak Tomasz, ks
Religia
1991 - 1993
258.Oberleitner Zofia
fizyka
1945
259.Ociepa Małgorzata
Język rosyjski
1981 - 1997
260.Opara Barbara
wychowanie fizyczne
1974 - 1975
261.Opiła Magdalena
przysposobienie do życia w rodzinie
1998 - 2000
262.Orzeszyna Tadeusz, ks
Religia
2000 - 2002
263.Pabin Stanisław
chemia
1963 - 1964
264.Paciepnik Andrzej
fizyka, matematyka
2000 - 2013
265.Pajączek Regina
Język francuski
1972 - 2006
266.Papois Anna
2011
267.Pastusińska Agata
wychowanie fizyczne
1994 - nadal
268.Pawlicki Alfred
rysunek
1950 - 1951
269.Pejas Mariola
chemia
2008 - 2009
270.Peryga Barbara
matematyka
1945 - 1949
271.Pikul Wioletta
2010
272.Pilniewicz Ewa
informatyka
!987 - nadal
273.Piskuła Małgorzata
muzyka
1998
274.Płaczek Arkadiusz
wychowanie fizyczne
1981 - 2013
275.Płóczennik Michał
2015 - aktualnie
276.Podeszwa Paweł
2015
277.Podgórski Marek
pedagog szkolny
1998 - nadal
278.Podlewski Henryk
fizyka, chemia
1925 - 1927
279.Pogłodziński Henryk
wychowanie techniczne
1968 - 1985
280.Pol Wacław
historia
1946 - 1947
281.Policiński Stefan
rysunek
1947 - 1948
282.Polus Kazimierz
matematyka
1968 - 1969
283.Ponchała Krzysztof
fizyka, dyrektor szkoły
2006 - aktualnie
284.Poniedziałek Józef
przysposobienie obronne
1973
285.Poniedziałek Józef
przysposobienie obronne
1973
286.Popiński Stanisław
Język niemiecki, historia
1948 - 1969 ; od 1950 do 1951 dyrektor szkoły
287.Poradomski Janusz
wychowanie fizyczne
2003 - nadal
288.Pośpiech Krzysztof
wychowanie muzyczne
1967 - 1987
289.Półtorak Edyta
Język niemiecki
1999 - 2000
290.Praszczyk Rafał
2013
291.Pronobis Jan
historia
1947 - 1948
292.Pruchnicki Józef, ks
Religia
1925 - 1927
293.Puchalska Beata
geografia
1991 - nadal
294.Puczyńska Janina
historia
1968 - 1972
295.Pułkownik Iwona
Język polski
1962 - 1963
296.Radwański Michał
matematyka, informatyka
1997 - nadal
297.Rduch Zygmunt
przysposobienie obronne
1953 - 1954
298.Rećko Edyta
fizyka
2007 - aktualnie
299.Resakowski Stanisław
fizyka
1972 - 1977
300.Rospondek Joanna
plastyka
1995 - 1998; 2000 - 2001
301.Rudenko Janina
matematyka
1953 - 1959
302.Rudenko Jerzy
matematyka
1959 - 1965
303.Rudlicki Władysław
rysunek
lata trzydzieste
304.Rynkiewicz Maria
matematyka
1949 - 1955
305.Ryplewicz Halina
matematyka
1978 - 2002
306.Ryslik Jan
Język łaciński
lata dwudzieste i trzydzieste
307.Rządkowski Julian
matematyka
1923 - 1924
308.Rzeszewski Marian, ks
Religia
1945 - 1946
309.Sadowski Zenon
historia
Lata nauczania
310.Sarnat Światosław
historia
2002 - 2004
311.Sawicki Józef
przysposobienie obronne
1977 - 1978
312.Schreiber Ignacy
Język niemiecki
do 1939
313.Seremak Ewa
2015
314.Seremak Ewa
Przedmiot
2015 - aktualnie
315.Sędzimir Jan
biologia
1935 - 1950
316.Siedlecka Aleksandra
Język rosyjski
1969 - 1982
317.Sikora Dorota
Język angielski
1993 - 2000
318.Sikora Zenona
Historia
1971 - 1992
319.Skibiński Piotr
Język niemiecki
1948 - 1951
320.Skoczylas Anna
2009
321.Skrzypczyk Jarosław
biologia
2007 - aktualnie
322.Sleinder Antoni
zajęcia techniczne
1935 - 1950
323.Sławik Barbara
Język rosyjski
2002 - nadal
324.Smid Wacław
Przedmiot
1992
325.Smolarkiewicz Jan
matematyka, od 1945 do 1959 dyrektor szkoły
1920 - 1950
326.Smyła Zygfryd
zajęcia techniczne
1960 - 1961
327.Sobańska Zofia
Język angielski
1986 - 1992
328.Sobczyk Władysław, ks
Religia
1957 - 1958
329.Sobieraj Jacek
zajęcia techniczne
1948 - 1949
330.Sobota Andrzej, ks
Religia
1994 - 1997
331.Sokół Wojciech
historia, nauka o Polsce i świecie współczesnym
1958 - 1959
332.Sołdrowski Jan
Język polski
!921 - 1952
333.Sołtysik Jerzy
śpiew
1964 - 1965
334.Sosnowski Tadeusz
Język rosyjski
1966
335.Spytkowski Stanisław
Język łaciński
od 1935
336.Srokowski
Przedmiot
1923 - 1924
337.Stasiak Ireneusz
historia
1994 - nadal
338.Stawnicka Barbara
Język francuski
1958 - 1960
339.Stępień Józef
geografia
1957 - 1959
340.Swodczyk Anna
wychowanie fizyczne
2004 - nadal
341.Szczepańska Agata
Język niemiecki
2001 - nadal
342.Szczerba Marian, ks
Religia
1990 - 1992
343.Szczygłowski Łukasz
historia
2003 - 2004
344.Szerszeń Dariusz
podstawy przedsiębiorczości
2003 - 2004
345.Szota Marzena
2011
346.Szropińska Barbara
historia
Lata pięćdziesiąte
347.Szulc Zdzisław
wychowanie fizyczne
1952 - 1981
348.Szyda Aleksander
wychowanie fizyczne
1948 - 1950
349.Szyller Honorata
Język polski, od 1980 do 1999 dyrektor szkoły
1980 - 2000
350.Szymańska Barbara
Przedmiot
2003, 2015 - aktualnie
351.Szymańska Teresa
Język angielski
1992 - 1994
352.Szymczyk Barbara
etyka
2007 - aktualnie
353.Szymczyk Ewa
biblioteka
2007 - aktualnie
354.Szymczyk Lech
przysposobienie obronne
1954 - 1977
355.Szymczyński Jerzy
matematyka
1966 -1967
356.Ściegienny Karolina
plastyka, wychowanie techniczne
1974 - 1979
357.Świeżewska( Opara ) Barbara
wychowanie techniczne
1974 - 1975
358.Talik Waldemar
Język niemiecki
1974 - 1985
359.Tatarkiewicz Stefan
zajęcia techniczne
1961 - 1972
360.Terejko Anna
bibliotekarka
1967 - 1998
361.Terka Irena
Język niemiecki
1982 - 1984
362.Tkocz Jan
historia, wychowanie obywatelskie
1965 - 1991
363.Tomczak Włodzimierz
wychowanie fizyczne
1981 - 1983
364.Tomczyk Marta
język angielski
2007 - 2009
365.Trojak Elżbieta
Język łaciński
1981 - 1983
366.Turel Barbara
biblioteka
2007 - aktualnie
367.Turlejski Jacek
2009
368.Turska Elżbieta
Przedmiot
1990 - 1992
369.Turski Jerzy
Język polski
1972
370.Tuz Stefan
chemia
1946 - 1951
371.Ulicka Barbara
Język polski
2001 - 2002
372.Waczyńska Maria
Język polski
1968 - 1970
373.Walczak Joanna
Język polski
2003 - 2005
374.Walczak Jolanta
fizyka
1978 - 2006
375.Wasilewska Walentyna
1949 - 1950
376.Wątorek Ireneusz
przysposobienie wojskowe
1953 - 1955
377.Wiekiera ( Matyja ) Ewa
j. niemiecki
1989 - akualnie
378.Wiekiera Jacek
matematyka
1980 - 2013
379.Wieruszewski Stanisław
matematyka
1949 - 1950
380.Wierzbicki Mirosław
historia, zastępca dyrektora
1955 - 1958
381.Więcław Marian
matematyka, od 1965 do 1977 z-ca dyrektora
1965 - 1977
382.Wilczyńska-Świeża Bogusława
Język polski
1980 - 2001
383.Witecki Zbigniew, ks
Religia
2002 - 2003
384.Witwińska Jadwiga
Język rosyjski
1947 - 1962
385.Wolnicki Bolesław
chemia
1959 - 1969
386.Wolnicki Paweł, ks
Religia
2003 - 2005
387.Wopaleński Karol
śpiew, muzyka
lata dwudzieste i trzydzieste
388.Woźniak Mariusz, ks
Religia
2003 - aktualnie
389.Wójcicki Józef
Język polski, rysunek
1952 - 1972
390.Wrzaszczyk Jadwiga
Język polski
1972 - 2007
391.Wrzaszczyk Teresa
Język niemiecki
1968 - 1969
392.Wypych Katarzyna
Język angielski
2002 - 2004
393.Wypych Szymon
plastyka
1975 - 1976
394.Zabłocki Grzegorz, ks
Religia
1995 - 2000
395.Zabraniak Andżelika
informatyka
2009 - aktualnie
396.Zagrobelna Krystyna
Język rosyjski
1963 - 1969
397.Zakrzewski Ludwik
Język polski
1948 - 1949
398.Zasada Barbara
język rosyjski
2006 - aktualnie
399.Zawadzki Marian
śpiew, muzyka
1945 - 1949
400.Zawisza Izabella
komunikowanie, podstawy przedsiębiorczości
2002 - nadal
401.Zawisza Rafał, ks
Religia
2003 - aktualnie
402.Zbijewski Józef
Język polski
1926 - 1932
403.Zbrojkiewicz Henryk
fizyka
1968
404.Zegadło Halina
biologia
1954 - 1955
405.Zieliński Jacek, ks
Religia
2000 - 2003
406.Zygmunt Kazimierz
fizyka
1960 - 1991
407.Zyguła Hieronim
matematyka
1969 - 1993
408.Żelazny Marianna
wychowanie fizyczne
1968 - 1969
Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net