absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest wtorek, 27. października 2020.

Nauczyciele - przedmioty

a b c d e f g h i j k l ł m n o p s ś t u w z Wszytkie
Lp.
Nazwisko i imię
Przedmiot
Lata nauczania
1.Adamus Elżbieta
J. polski; bibliotekarka
1963 - 1967
2.Adamus Maria
Wychowanie fizyczne
1972 - 1999
3.Adamus Renata
język angielski
01.01.2008 - 20.06.2008
4.Adler Henryk
historia
1924 - 1929, od 1924 dyrektor do 1929
5.Adrjańska Mroczek Agnieszka
chemia
01.09.2000 - aktualnie
6.Andrusiewicz Aneta
geografia
01.09.2006 - 31.08.2010
7.Arabas Danuta
matematyka
01.09.2007 - 30.04.2009
8.Artymiak Antoni
historia
1935 - 1937
9.Awgulewicz Jarosław
matematyka
1922 - 1948
10.Bar Hubert
j. angielski
2002 - 2003
11.Baranowski Adolf
j.polski
1959 - 1969
12.Barańska Barbara
matematyka
1965 - 1996
13.Barczyńska Iwona
wiedza o prawie
1986 - 1990
14.Barłożek Nina
język angielski
13.12.2007 -08.05. 2008
15.Bartelak Halina
plastyka
1980 - 1981
16.Bartoszuk Sławomir - ks.
religia
1993 - 1994
17.Barucka Maria
przysp.do życia w rodzinie
1978 - 1979
18.Barylski Stanisław
rysunki
1920 - 1939
19.Basiak Jerzy
chemia
1958 - 1969
20.Basiukiewicz Irena
j.rosyjski
1964 - 1965
21.Bednarek Agnieszka
język angielski
01.09.2014 - nadal
22.Beer Emanuel
nauka o świecie współ.
1946 - 1947
23.Bejm Edmund
nauka o świecie współ.
1962 - 1965
24.Bereśniewicz Jadwiga
fizyka, propedeutyka filozofii
1954 - 1978
25.Bereśniewicz Jan
fizyka, propedeutyka filozofii
1968 - 1969
26.Bernat Stanisław
wych. fizyczne
1949 - 1950
27.Bernatek Jan
fizyka
1947 - 1953
28.Bezpadzka Lidia
fizyka
1950
29.Biedak Michał
01.09.2014 - 31.08.2015
30.Biel Jadwiga
geografia
1969 - 1991
31.Biel Jolanta
wychowanie do życia w rodzinie
2002 - 2006
32.Bielecki Robert
j. angielski
2001 - 2005
33.Bigdowski Bartłomiej
wychowanie fizyczne
01.09.2006 - aktualnie
34.Biłos Roman
biologia
01.10.1986 - 2019
35.Binczyk Olga
j. angielski
01.12.2009 - 31.08.2010
36.Bitner Justyna
Historia
01.09.2014 - aktualnie
37.Błaszczuk Jolanta
matematyka
04.09.2001 - 31.08.2007
38.Bogusławski Marian
przysposobienie obronne
1969
39.Bojanek Grzegorz
j. angielski
05.10.1998 - aktualnie
40.Bojanek Maria
j. niemiecki
16.08.1970 - 31.08.2007
41.Bojczuk Jan
1980 - 1981
42.Borkowski Dariusz
j.polski
01.09.1987 - aktualnie
43.Brewczyński Marcin
wiedza o społeczeństwie
1993 - 1994
44.Brożek Maksymilian
rysunki
1949 - 1950
45.Brzezińska - Rwidan Jolanta
Przedmiot
2015 - 2018
46.Budzowska Barbara
j.polski
01.09.1992 - aktualnie
47.Burchacka Anna
j. rosyjski, biblioteka
01.09.1970 - 31.08.2007
48.Busłowska Joanna
2016 2018 -
49.Caban Henryk
wychowanie fizyczne
1951
50.Cekiera Marian
przesposobienie obronne
1949
51.Chałupczyński Dariusz
religia
2000 - 2001
52.Chącel Dorota
język niemiecki
1985
53.Chełmicka zofia
j. angielski
1945 - 1946
54.Chmielarski Wacław - ks.
religia
1958
55.Chmura Franciszek
wychowanie fizyczne
do 1939
56.Chudzik Edyta
biologia
04.09.2017 - 10.11.2018; 20.11.2017 - 22.06.2018
57.Chwistecki Józef - ks.
religia
1945 - 1950
58.Ciastek Sebastian
religia
01.09.2002 - 31.08.2017
59.Cieślak Aleksander
przysposobienie obronne, historia
31.08.1977 - aktualnie
60.Cieślak Elżbieta
informatyka
01.09.2007 - 24.06.2011
61.Cieślak Tatiana
2019
62.Cyganowska Irena
j. łaciński; j. polski
1945 - 1948
63.Czaja Maria
j.polski
1955
64.Czapla Ewa
informatyka
1976 - 1979
65.Czaplak Żelewska Maria
j.polski; bibiotekarka
1951 - 1962
66.Czarnota Alicja
historia; wos
1991 - 2004
67.Czeremański Łukasz
matematyka
01.09. 2020 - aktualnie
68.Czereszkiewicz Eugenia
biologia
do 1947
69.Czerniak Stefania
j. francuski
1954 - 1977
70.Czerny Adolf
j. niemiecki
1967 - 1968
71.Dąbek Joanna
01.09.2007 - 31.08.2014
72.Dąbrowski Józef
historia
1945 - 1948; od 1937 do 1938 dyrektor szkoły
73.Desperak Mirosław
j. niemiecki
1978 - 2005
74.Dębowska Katarzyna
matematyka
01.09.2014 - aktualnie
75.Dobrowolska Małgorzata
matematyka
2007 - 2010
76.Doering Mieczysław
wychowanie fizyczne
1946 - 1952
77.Drozdinska Elżbieta
j. rosyjski
01.09.2007 - 31.08.2008
78.Drzazga Antoni
fizyka
1955 - 1986 ; od 1969 do 1980 dyrektor szkoły
79.Dudek Julian
j. łaciński
od 1935
80.Dudek Magdalena
plastyka
1985 - 1987
81.Dutkiewicz Tomasz
informatyka
01.09.2002 - 31.08.2018
82.Działowicz
j.polski
Lata nauczania
83.Dziatkiewicz Józef
pedagog
1977
84.Dziekan Janina
zajęcia techniczne dla dziewcząt
1964 - 1966
85.Dziok Zofia
biologia
1958 - 1960
86.Dziuba Grażyna
Przedmiot
2017 -
87.Filipczak Łukasz
Informatyka
01.09.2018 - aktualnie
88.Fraas Christopher Alan
jezyk angielski
1994 - 1995
89.Frass Christopher ( USA )
j.angielski
1994
90.Frej Agnieszka
j. angielski
01.09.1994 - aktualnie
91.Frej Pastusińska Agata
wychowanie fizyczne
01.09.1994 - aktualnie
92.Frendowski Patryk
historia, wos
01.09.2003 - aktualnie
93.Frukacz Agnieszka
j. angielski
01.09.1992 - aktualnie
94.Fryś Jacek- ks.
religia
1993 - 1994
95.Gadomski Alfred
fizyka
lata 30 - te
96.Gajda Zbigniew
etyka
18.09.2006 -31.08. 2007
97.Gałecka Helena
chemia
1972 - 1990
98.Gałecka Otylia
chemia
1970- 1993
99.Gałecki Tadeusz
chemia
1955 - 1960
100.Gapany Maria
lata 30
j. francuski
101.Gapik Marzenia
biologia
2000 - 2001
102.Gawinowski Jan
informatyka
1986 - 2004 i 2007
103.Gądzio Maria
j.francuski
1948 - 1949
104.Gdesz Aleksandra
1962
historia, wos
105.Gliński Ryszard
wych. techniczne
1981 - 1985
106.Głowacki Marian
fizyka
1987 - 1992
107.Gollenhofer Franciszek
historia
1921 - 1957
108.Gollenhofer Maria
j.francuski
1921 - 1964
109.Gołębiowska Anna
muzyka; wiedza o sztuce
01.09.1987 - aktualnie
110.Gomoluch Mariusz
matematyka
01.09.2019 - aktualnie
111.Gospodarek Agnieszka
matematyka
01.09.2015 - do 31.08.2020
112.Górnicka Dorota
j. angielski
2003 - 2004
113.Grabny Marta
2017 - ,2018
114.Gracki Gustaw
j.polski
1969 - 1987
115.Gronkiewicz Ewa
2017 - 2018
116.Gruszczyńska Danuta
propedeutyka wiedzy ekonomicznej
1986 - 1988
117.Grząba Jadwiga
wych. fizyczne
2000 - 2001
118.Grzelińska Lidia
matematyka
2000 - 2006
119.Grzywnowicz Jerzy
j.polski
1957 - 1980
120.Gworys Halina
chemia
1982 - 1991
121.Haberko Ewa
język angielski
2016 - 2018 - aktualnie
122.Hajewska Helena
nauka o świecie współczesnym
1963 - 1964
123.Hałka Łukasz
geografia
01.09.2019 - do 25.06.2020
124.Hankiewicz Euzebiusz
chemia
1965
125.Hartigan Dawid
01.09.2012 - 15.03.2013
126.Hauzer Krzysztof
j.polski
1963 - 1964
127.Hawro Kazimierz
higiena
1960
128.Helman Anna
j.francuski
1961 - 1963
129.Helman Małgorzata
chemia
2000 - 2001; 01.09.2015 - 31.08.2017 - 2017
130.Henel Agnieszka
język polski,
01.09.2006 - 31.08. 2010
131.Henszel ( Hentschl )Rajnhard
j.niemiecki
1920 - 1927
132.Herman Mieczysław
geografia, astronomia
1950 - 1968
133.Hetper Stanisław
biologia
1947 - 1952
134.Hoszowska Władysława
biologia
1952 - 1957
135.Imiłczyk Dorota
j. angielski
25.01.2010 - 14.01.2011
136.Jachna Marek ks.
religia
2001 - 2002
137.Jackowska - Tobolewska Barbara
j.polski
1955 - 1957
138.Jackowska Małgorzata
j.francuski
01.09.1983 - aktualnie; od 2006 - z- ca dyrektora; od 2012 - dyrektor szkoły
139.Jagusiak Anna
j.niemiecki
1981
140.Jakubowska Irena
geografia, astronomia
lata 20 - te
141.Jakubska Janina
geografia
1985 - 1986
142.Janik Beata
Przedmiot
2015 - 2017
143.Janik Mariusz ksiądz
religia
01.09.2016 - 31.08.2017
144.Jankowska Antonina
j. angielski
1951 - 1956
145.Jankowska Grażyna
j. angielski
1945 - 1946
146.Jankowski Antoni
biologia
1972 - 1991
147.Janus Joanna
Przedmiot
1996
148.Jaskóła Tomasz
historia, wos
1998 - 2011; 24.03.2014 - 28.02.2015
149.Jaworowicz Barbara
chemia
1964 - 1967
150.Jaworski Zygmunt
fizyka, matematyka
1953 - 1954
151.Jelonek Leon
śpiew , muzyka
1947 - 1951
152.Jóźwiak Maria
j. rosyjski
1971 - 1972
153.Kacprowicz Ryszarda
historia
1975 - 1999
154.Kaczmarek Edyta
pedagog szkolny
03.10.2017 - 22.06.2018
155.Kaczorowski Kazimierz
j. łaciński
1946 - 1952
156.Kałuzny Tadeusz
2001 - 2003
2001 - 2002
157.Kamińska Anna
j. niemiecki
1964 - 1967
158.Kaniewska Zofia
j. francuski
1970
159.Karło Alfreda
j.rosyjski
1972
160.Karoń Elżbieta
bibliotekarka
1998 - 31.08. 2007
161.Karoń Michał
jezyk niemiecki
01.09.2007 -31.08.2008
162.Karwan Helena
j. niemiecki, j. rosyjski, propedeutyka filozofii
1947 - 1949
163.Karwan Konstanty
j. łaciński, j. rosyjski
1945 - 1960
164.Karwowski Susan
j. angielski
1991 - 1993
165.Kawka Barbara
matematyka
1974 - 2002
166.Kawka Barbara
matematyka
Lata nauczania
167.Kazimierczak Czesław
j. rosyjski
1958 - 1963
168.Kaźmierczak Anna
podstawy przedsiębiorczości
2004 - 2006
169.Kędzierski Leon
wych. fizyczne
1945 - 1946
170.Kilianek Jadwiga
chemia
1978 - 1979
171.Klajnowska Agata
21.05. 2019 - 19.06.2019
172.Klimek Elżbieta
j. angielski
1990 - 1992
173.Kluczniak Agnieszka
matematyka
01.09.2019 - 31.10.2019
174.Kobiś Maria
wych. fizyczne
1968 - 1969
175.Kociołek Regina
j. rosyjski
1964 - 1971
176.Koćwin - Szczepańska
j. niemiecki -
29.04.2001 - aktualnie
177.Kolenda Teresa
j.rosyjski
2000 - 2001
178.Kolman Włodzimierz
j. rosyjski
1970 - 1990
179.Kołodziej Henryk
fizyka
01.09.2009 - 31.08.2010
180.Kołodziej Lidia
j. rosyjski
1962 - 1963
181.Kołodziejczyk Ilona
bilogia
1957 - 1979
182.Kołodziejczyk Leokadia
j. polski
1972 - 1993
183.Kołodziejek Agnieszka
język angielski
01.09.2005 - aktualnie
184.Kołodziejski Janusz
wos, religioznawstwo
1985 - 1991, od 1999 - 2006 - dyrektor szkoły
185.Komosiński Stefan
harcerstwo
1956 - 1960
186.Konderak Piotr
zajęcia techniczne
1951 - 1952
187.Kordjaka Sylwia
geografia
2002 - 2005
188.Kornecka - Nalewajka Katarzyna
2017 - 2019
189.Kosińska Elżbieta
fizyka
1982 - 1983
190.Kosiński Władysław
matematyka
1970 - 2000
191.Kosow Anna
biblioteka
2009
192.Kostrzewska Joanna
plastyka
1995 - 1998
193.Koszyk Beata
2019 - aktualnie
194.Kościelniak Kazimierz
j. rosyjski
1974 - 1976
195.Kotarski, ks.
religia
1923 - 1924
196.Kowalska Maria
j.niemiecki
1969 - 1970
197.Kozielewska Stefania
historia
od 1961 do 1966 zastrępca dyrektora
198.Kozlowski Zdzisław
przysp. obronne
1949 0 1951
199.Kozłowska Aleksandra
bilogia
1991 - 1992
200.Koźlicki Wojciech, ks.
religia
do 1939
201.Krawczyk Sylwia
Przedmiot
2015 - 2016
202.Krawczyński Z.
brak danych
1923 - 1924
203.Króliczewski Janusz
biologia
1957
204.Krupa Jan
j. łaciński i grecki
Lata nauczania
205.Krupop - Iskra Krystyna
geografia
od 1985 - do 1999 zastrępca dyrektora
206.Krygier Natalia
j. rosyjski
1969 - 1970
207.Krysztoficz Ewa
chemia
1970 - 1972
208.Kucharska Beata
2015 - 2017
209.Kucharska Dominika
2015 - 2017 -
210.Kuczewska
historia
1920 - 1924
211.Kuczewski Otton
j. polski
1920 - 1924; od 1920 do 1924 dyrektor szkoły
212.Kuklińska Eugenia
j. francuski
1948 - 1949
213.Kuleta
j. polski
1975 - 1976
214.Kulińska Jolanta
j. angielski
1994 - 1999
215.Kurowski Zdzisław
wychowanie fizyczne
1951 - 1952; prowadził hufiec szkolny
216.Kurzawińska Beata
język niemiecki
1991 - 1997
217.Kusiba Kazimierz
geografia, historia
1935 - 1953
218.Kusznir Teodor
j. niemiecki, j. łaciński
1926 - 1964 ; jako nauczyciel kontraktowy pracował do 1969
219.Kutyba Kazimierz
wychowanie fizyczne
1937 - 1939
220.Kuźnicka Joanna
j. polski
01.09.2000 - 10.01.2012
221.Kwiatecka Ewa
j. angielski
2005 - 2006
222.Ledecka Elżbieta
plastyka
1981 -
223.Ledecki Lech
plastyka
1989 1990
224.Leszczyłowska Donata
2016 - 2017
225.Lipiec Janusz
propedełtyka
1961
226.Lipiec Maciej
plastyka
1978 - 1980
227.Litke Marzena
matematyka
01.09.2007 -31.08. 2009
228.Ludwik Marian
przysp. do życia w rodzinie
1975 - 1979
229.Ludwin Ewa
język francuski
01.09.2006 - aktualnie
230.Ludwin Urszula
wychowanie fizyczne
1970 - 2005
231.Łaba Bronisław
j. francuski, j. łacński
do 1935
232.Łaskowska Wacława
j. niemiecki
1971 - 1977
233.Łączyński Hipolit
j. francuski, j. łaciński
lata 30 - te
234.Łągiewka Edmund
język polski
1972
235.Łukasik Eugeniusz
fizyka
1968
236.Machowski Aleksander
matematyka
1948 - 1949; dyrektor liceum w Krzepicach
237.Majchrzak Ewa
j. francuski
2019 - aktualnie
238.Makowski Kazimierz, ks.
religia
1925 - 1926
239.Malicka Dorota
chemia
1991 - aktualnie; od 2000 r. zastępca dyrektora
240.Malinowska ( Pluta ) Barbara
j. rosyjski
1970 - 1972 ; 2001 - 2003
241.Malinowski Jerzy
język rosyjski
1964 / 65
242.Małolepszy Błażej - ksiądz
religia
01.09.2018 - aktualnie
243.Marciniak Małgorzata
biologia
01.09.2019 - aktualnie
244.Marcinkiewicz Cezary
j. rosyjski
1964
245.Marek Maria
wychowanie techniczne
1975 - 1981
246.Markowska Grażyna
01.09.2010 - 31.04.2011
247.Marlińska Dorota
wychowanie fizyczne
2000 - 2002
248.Marszałek Piotr
matematyka, fizyka
1935 - 1965
249.Martusewicz Zofia
j. polski
lata 50 - te
250.Massalska Stanisława
brak danych
1945
251.Maślankiewicz Jolanta
religia
2007 - aktualnie
252.Matyja Edward
chemia
1953 - 1955
253.Matyja Ewa
j. niemiecki
1989 - aktualnie
254.Mąkosza Edward
muzyja , chór
lata 30 - te
255.Mecmajer Wiesława
j. polski
01.09.1983 - 26.08.2019
256.Mendakiewicz - Stanisław - ks.
Religia
1990 - 1991
257.Mendyk Wanda
wychowanie fizyczne
1963 - 1964
258.Mędryk Barbara
Język francuski
1981 - 1982
259.Mikołajtis Józef
Język polski
1935 - 1951
260.Mikołajtis Stefan
rysunek
1945 - 1947
261.Miller Adam
lata trzydzieste
262.Milton Nadzieja
Język polski
1949
263.Miłkowska Grażyna
chemia
01.09.1991 - 31.08.2012
264.Mirowski Tomasz
geografia
2005 - 2006
265.Mleczko Andrzej
wychowanie fizyczne
1982 - nadal
266.Młynarczyk Kazimierz
fizyka
1953
267.Moczarski Jarosław
historia
1987 - 1988
268.Mohucza Wiesława
biblioteka
1960
269.Motłoch Agnieszka
Język niemiecki
2000 - 2002
270.Mrozicka Marta
j. francuski
2005 - 2006
271.Mszyca Marzenna
28.05.2009 - 31.08.2011
272.Mularczyk Mariusz, ks.
Religia
2002 - 2003
273.Muskalska Zofia
biologia
16.09.1979 - 31.08.07
274.Muskała Tomasz
Język angielski
01.09. 1999 - nadal
275.Muszyński Andrzej
wychowanie fizyczne
1968 - 2003
276.Myszczyńska Jadwiga
prace ręczne
1946 - 1950
277.Nack Mieczysław ks.
religia
1993 - 1994
278.Napieralski Jacek
fizyka
01.09.2002 - nadal
279.Nicpoń Dorota
fizyka
1972 - 2000
280.Nowaczyk Chmielewska
j. polski
01.09.1993 - aktualnie
281.Nowak Michał
wychowanie fizyczne
01.09.2003 - nadal
282.Nowak Tomasz, ks
Religia
1991 - 1993
283.Oberleitner Zofia
fizyka
1945
284.Ociepa Małgorzata
Język rosyjski
1981 - 1997
285.Opara Barbara
wychowanie fizyczne
1974 - 1975
286.Opiła Magdalena
przysposobienie do życia w rodzinie
1998 - 2000
287.Orszulak M
2019
288.Orzeszyna Tadeusz, ks
Religia
2000 - 2002
289.Osicka Agnieszka
2018 - 2019
290.Pabin Stanisław
chemia
1963 - 1964
291.Paciepnik Andrzej
fizyka, matematyka
01.09.2000 - 17.12.2012
292.Pajączek Regina
Język francuski
1972 - 2006
293.Papois Anna
2011
294.Pawlicki Alfred
rysunek
1950 - 1951
295.Pejas Mariola
chemia
01.09.2008 - 21.03.2009
296.Perczak Agnieszka
matematyka
04.11.2019 - aktualnie
297.Peryga Barbara
matematyka
1945 - 1949
298.Pikul Wioletta
22.10.2010 - 27.04.2011
299.Pilniewicz Ewa
informatyka
01.09.!987 - 31.08.2013
300.Pindus Bożena
2015 - aktualnie
301.Piskuła Małgorzata
muzyka
1998
302.Płaczek Arkadiusz
wychowanie fizyczne
01.09.1981 -31.08. 2011
303.Płóczennik Michał
06.10.2015 - 25.06.2016
304.Podeszwa Paweł
01.09.2015- 31.08.2016
305.Podgórski Marek
pedagog szkolny
01.09.2000 - nadal
306.Podlewski Henryk
fizyka, chemia
1925 - 1927
307.Pogłodziński Henryk
wychowanie techniczne
1968 - 1985
308.Pol Wacław
historia
1946 - 1947
309.Policiński Stefan
rysunek
1947 - 1948
310.Politowska Justyna
j.polski
01.09.2019 - nadal
311.Politowska Justyna
j. polski
2019 - aktualnie
312.Polus Kazimierz
matematyka
1968 - 1969
313.Ponchała Krzysztof
fizyka, dyrektor szkoły
01.09.2006 - 26.08.2019
314.Poniedziałek Józef
przysposobienie obronne
1973
315.Popiński Stanisław
Język niemiecki, historia
1948 - 1969 ; od 1950 do 1951 dyrektor szkoły
316.Poradomski Janusz
wychowanie fizyczne
01.09.2003 - 18.06.2019
317.Pośpiech Krzysztof
wychowanie muzyczne
1967 - 1987
318.Półtorak Edyta
Język niemiecki
1999 - 2000
319.Praszczyk Rafał
01.09.2013 - 31.08.2014
320.Pronobis Jan
historia
1947 - 1948
321.Pruchnicki Józef, ks
Religia
1925 - 1927
322.Puchalska Beata
geografia
01.09.1991 - nadal
323.Puczyńska Janina
historia
1968 - 1972
324.Pułkownik Iwona
Język polski
1962 - 1963
325.Radwański Michał
matematyka, informatyka
01.09.1997 - nadal
326.Rajs - Paterocyn Barbara
01.09.2017 - 31.08. 2018
327.Rak Agata
biologia
01.09.2020 - aktualnie
328.Rduch Zygmunt
przysposobienie obronne
1953 - 1954
329.Rećko Edyta
fizyka
01.09.2007 - aktualnie
330.Resakowski Stanisław
fizyka
1972 - 1977
331.Rospondek Joanna
plastyka
1995 - 1998; 2000 - 2001
332.Rudenko Janina
matematyka
1953 - 1959
333.Rudenko Jerzy
matematyka
1959 - 1965
334.Rudlicki Władysław
rysunek
lata trzydzieste
335.Ruszel Piotr
wychowanie fizyczne
01.09.2019 - aktualnie
336.Rynkiewicz Maria
matematyka
1949 - 1955
337.Ryplewicz Halina
matematyka
1978 - 2002
338.Ryslik Jan
Język łaciński
lata dwudzieste i trzydzieste
339.Rządkowski Julian
matematyka
1923 - 1924
340.Rzeszewski Marian, ks
Religia
1945 - 1946
341.Sadowski Zenon
historia
Lata nauczania
342.Sambor - Idziak Aleksandra
chemia
01.09.2020 - aktualnie
343.Sarnat Światosław
historia
2002 - 2004
344.Sawicki Józef
przysposobienie obronne
1977 - 1978
345.Schreiber Ignacy
Język niemiecki
do 1939
346.Seremak Ewa
j. angielski
01.09.1997 - 28.12.2017
347.Sędzimir Jan
biologia
1935 - 1950
348.Siedlecka Aleksandra
Język rosyjski
1969 - 1982
349.Sikora Dorota
Język angielski
1993 - 2000
350.Sikora Zenona
Historia
1971 - 1992
351.Skalska Anna
25.01.2010 - 31.08.2010
352.Skibiński Piotr
Język niemiecki
1948 - 1951
353.Skoczylas Anna
01.09.2012 - 25.01.2013
354.Skrzypczyk Jarosław
biologia
01.09.2007 - aktualnie
355.Sleinder Antoni
zajęcia techniczne
1935 - 1950
356.Sławik Barbara
Język rosyjski
2002 - nadal
357.Smid Wacław
Przedmiot
1992
358.Smolarkiewicz Jan
matematyka, od 1945 do 1959 dyrektor szkoły
1920 - 1950
359.Smyła Zygfryd
zajęcia techniczne
1960 - 1961
360.Sobańska Zofia
Język angielski
1986 - 1992
361.Sobczyk Władysław, ks
Religia
1957 - 1958
362.Sobecka Monika
biologia
01.09.2020 - aktualnie
363.Sobieraj Jacek
zajęcia techniczne
1948 - 1949
364.Sobieska Justyna
2019 - aktualnie
365.Sobocińska Anna
10.07.1978 - 31.08.2007
366.Sobota Andrzej, ks
Religia
1994 - 1997
367.Sokół Wojciech
historia, nauka o Polsce i świecie współczesnym
1958 - 1959
368.Sołdrowski Jan
Język polski
!921 - 1952
369.Sołtysik Jerzy
śpiew
1964 - 1965
370.Sosnowski Tadeusz
Język rosyjski
1966
371.Spytkowski Stanisław
Język łaciński
od 1935
372.Srokowski
Przedmiot
1923 - 1924
373.Stasiak Ireneusz
historia
01.09.1994 - nadal
374.Stawnicka Barbara
Język francuski
1958 - 1960
375.Stempniak A.
chemia
2019 -
376.Stempniak Agnieszka
2019 - aktualnie
377.Stępień Józef
geografia
1957 - 1959
378.Swodczyk Anna
wychowanie fizyczne
01.09.2004 - nadal
379.Szczerba Marian, ks
Religia
1990 - 1992
380.Szczygłowski Łukasz
historia
2003 - 2004
381.Szerszeń Dariusz
podstawy przedsiębiorczości
2003 - 2004
382.Szota Marzena
25.05.2011 - 22.12.2011
383.Szropińska Barbara
historia
Lata pięćdziesiąte
384.Szulc Zdzisław
wychowanie fizyczne
1952 - 1981
385.Szyda Aleksander
wychowanie fizyczne
1948 - 1950
386.Szyller Honorata
Język polski, od 1980 do 1999 dyrektor szkoły
1980 - 2000
387.Szymańska Barbara
12.09.214 - 17.10.2015 - aktualnie
388.Szymańska Teresa
Język angielski
1992 - 1994
389.Szymczyk Barbara
etyka
2007 - aktualnie
390.Szymczyk Ewa
biblioteka
01.09.2007 - 31.08.2011
391.Szymczyk Lech
przysposobienie obronne
1954 - 1977
392.Szymczyński Jerzy
matematyka
1966 -1967
393.Ściegienny Karolina
plastyka, wychowanie techniczne
1974 - 1979
394.Świeżewska( Opara ) Barbara
wychowanie techniczne
1974 - 1975
395.Talik Waldemar
Język niemiecki
1974 - 1985
396.Tatarkiewicz Stefan
zajęcia techniczne
1961 - 1972
397.Terejko Anna
bibliotekarka
1967 - 1998
398.Terka Irena
Język niemiecki
1982 - 1984
399.Tkocz Jan
historia, wychowanie obywatelskie
1965 - 1991
400.Tobijańska Katarzyna
geografia, j. angielski
01.09.2019 - aktualnie
401.Tomczak Włodzimierz
wychowanie fizyczne
1981 - 1983
402.Tomczyk Marta
język angielski
01.09.2007 -09.01. 2008
403.Trojak Elżbieta
Język łaciński
1981 - 1983
404.Turel Barbara
biblioteka
01.09.2007 - aktualnie
405.Turlejski Jacek
01.09.2009 - 31.08.2011
406.Turska Elżbieta
Przedmiot
1990 - 1992
407.Turski Jerzy
Język polski
1972
408.Tuz Stefan
chemia
1946 - 1951
409.Ulicka Barbara
Język polski
2001 - 2002
410.Waczyńska Maria
Język polski
1968 - 1970
411.Walczak Joanna
Język polski
2003 - 2005
412.Walczak Jolanta
fizyka
1978 - 2006
413.Wasilewska Walentyna
1949 - 1950
414.Wątorek Ireneusz
przysposobienie wojskowe
1953 - 1955
415.Wiekiera ( Matyja ) Ewa
j. niemiecki
13.02.1989 - akualnie
416.Wiekiera Jacek
matematyka
01.091980 - 31.08.2011
417.Wieruszewski Stanisław
matematyka
1949 - 1950
418.Wierzbicki Mirosław
historia, zastępca dyrektora
1955 - 1958
419.Więcław Marian
matematyka, od 1965 do 1977 z-ca dyrektora
1965 - 1977
420.Wilczyńska-Świeża Bogusława
Język polski
1980 - 2001
421.Witecki Zbigniew, ks
Religia
2002 - 2003
422.Witwińska Jadwiga
Język rosyjski
1947 - 1962
423.Wolnicki Bolesław
chemia
1959 - 1969
424.Wolnicki Paweł, ks
Religia
2003 - 2005
425.Wopaleński Karol
śpiew, muzyka
lata dwudzieste i trzydzieste
426.Woźniak Mariusz, ks
Religia
01.09.2003 - aktualnie
427.Wójcicki Józef
Język polski, rysunek
1952 - 1972
428.Wrzaszczyk Jadwiga
Język polski
01.09.1970- 31.08.2007
429.Wrzaszczyk Teresa
Język niemiecki
1968 - 1969
430.Wypych Katarzyna
Język angielski
2002 - 2004
431.Wypych Szymon
plastyka
1975 - 1976
432.Zabłocki Grzegorz, ks
Religia
1995 - 2000
433.Zabraniak Andżelika
informatyka
2009
434.Zagrobelna Krystyna
Język rosyjski
1963 - 1969
435.Zakrzewski Ludwik
Język polski
1948 - 1949
436.Zasada Barbara
język rosyjski
2006 - aktualnie
437.Zawadzka Aleksandra
2015 - 2016
438.Zawadzki Marian
śpiew, muzyka
1945 - 1949
439.Zawisza - Blachnicka Izabella
komunikowanie, podstawy przedsiębiorczości
2002 - aktualnie
440.Zawisza Rafał, ks
Religia
2003
441.Zbijewski Józef
Język polski
1926 - 1932
442.Zbrojkiewicz Henryk
fizyka
1968
443.Zegadło Halina
biologia
1954 - 1955
444.Zielińska - Śmietana Maria
2016 - 2017
445.Zieliński Jacek, ks
Religia
2000 - 2003
446.Zygmunt Kazimierz
fizyka
1960 - 1991
447.Zyguła Hieronim
matematyka
1969 - 1993
448.Żelazny Marianna
wychowanie fizyczne
1968 - 1969
Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net