absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest niedziela, 23. lutego 2020.

Nauczyciele - przedmioty

a b c d e f g h i j k l ł m n o p s ś t u w z Wszytkie
Lp.
Nazwisko i imię
Przedmiot
Lata nauczania
1. Kacprowicz Ryszarda
historia
1975 - 1999
2. Kaczorowski Kazimierz
j. łaciński
1946 - 1952
3. Kałuzny Tadeusz
2001 - 2003
2001 - 2002
4. Kamińska Anna
j. niemiecki
1964 - 1967
5. Kaniewska Zofia
j. francuski
1970
6. Karoń Elżbieta
bibliotekarka
1998 - 31.08. 2007
7. Karwan Helena
j. niemiecki, j. rosyjski, propedeutyka filozofii
1947 - 1949
8. Karwan Konstanty
j. łaciński, j. rosyjski
1945 - 1960
9. Karwowski Susan
j. angielski
1991 - 1993
10. Kawka Barbara
matematyka
1974 - 2002
11. Kazimierczak Czesław
j. rosyjski
1958 - 1963
12. Kaźmierczak Anna
podstawy przedsiębiorczości
2004 - 2006
13. Kędzierski Leon
wych. fizyczne
1945 - 1946
14. Kilianek Jadwiga
chemia
1978 - 1979
15. Klimek Elżbieta
j. angielski
1990 - 1992
16. Kobiś Maria
wych. fizyczne
1968 - 1969
17. Kociołek Regina
j. rosyjski
1964 - 1971
18. Kolman Włodzimierz
j. rosyjski
1970 - 1990
19. Kołodziej Lidia
j. rosyjski
1962 - 1963
20. Kołodziejczyk Ilona
bilogia
1957 - 1979
21. Kołodziejczyk Leokadia
j. polski
1972 - 1993
22. Kołodziejski Janusz
wos, religioznawstwo
1985 - 1991, od 1999 - 2006 - dyrektor szkoły
23. Konderak Piotr
zajęcia techniczne
1951 - 1952
24. Kordjaka Sylwia
geografia
2002 - 2005
25. Kosińska Elżbieta
fizyka
1982 - 1983
26. Kosiński Władysław
matematyka
1970 - 2000
27. Kostrzewska Joanna
plastyka
1995 - 1998
28. Kościelniak Kazimierz
j. rosyjski
1974 - 1976
29. Kotarski, ks.
religia
1923 - 1924
30. Kozielewska Stefania
historia
od 1961 do 1966 zastrępca dyrektora
31. Kozłowska Aleksandra
bilogia
1991 - 1992
32. Kozlowski Zdzisław
przysp. obronne
1949 0 1951
33. Koźlicki Wojciech, ks.
religia
do 1939
34. Krawczyński Z.
brak danych
1923 - 1924
35. Króliczewski Janusz
biologia
1957
36. Krupa Jan
j. łaciński i grecki
Lata nauczania
37. Krupop - Iskra Krystyna
geografia
od 1985 - do 1999 zastrępca dyrektora
38. Krygier Natalia
j. rosyjski
1969 - 1970
39. Krysztoficz Ewa
chemia
1970 - 1972
40. Kuczewska
historia
1920 - 1924
41. Kuczewski Otton
j. polski
1920 - 1924; od 1920 do 1924 dyrektor szkoły
42. Kuklińska Eugenia
j. francuski
1948 - 1949
43. Kuleta
j. polski
1975 - 1976
44. Kulińska Jolanta
j. angielski
1994 - 1999
45. Kurowski Zdzisław
wychowanie fizyczne
1951 - 1952; prowadził hufiec szkolny
46. Kurzawińska Beata
język niemiecki
1991 - 1997
47. Kusiba Kazimierz
geografia, historia
1935 - 1953
48. Kusznir Teodor
j. niemiecki, j. łaciński
1926 - 1964 ; jako nauczyciel kontraktowy pracował do 1969
49. Kutyba Kazimierz
wychowanie fizyczne
1937 - 1939
50. Kuźnicka Joanna
j. polski
01.09.2000 - 10.01.2012
51. Kawka Barbara
matematyka
Lata nauczania
52. Kołodziejek Agnieszka
język angielski
01.09.2005 - aktualnie
53. Karoń Michał
jezyk niemiecki
01.09.2007 -31.08.2008
54. Komosiński Stefan
harcerstwo
1956 - 1960
55. Karło Alfreda
j.rosyjski
1972
56. Kolenda Teresa
j.rosyjski
2000 - 2001
57. Kowalska Maria
j.niemiecki
1969 - 1970
58. Kwiatecka Ewa
j. angielski
2005 - 2006
59. Kołodziej Henryk
fizyka
01.09.2009 - 31.08.2010
60. Kosow Anna
biblioteka
2009
61. Kornecka - Nalewajka Katarzyna
2017 - 2019
62. Kucharska Dominika
2015 - 2017 -
63. Krawczyk Sylwia
Przedmiot
2015 - 2016
64. Kucharska Beata
2015 - 2017
65. Kaczmarek Edyta
pedagog szkolny
03.10.2017 - 22.06.2018
66. Koćwin - Szczepańska
j. niemiecki -
29.04.2001 - aktualnie
67. Klajnowska Agata
21.05. 2019 - 19.06.2019
68. Kluczniak Agnieszka
matematyka
01.09.2019 - 31.10.2019
69. Koszyk Beata
2019 - aktualnie
Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net