absolwent.traugutt.net - Portal absolwentów gimnazjum i liceum im. R. Traugutta
Witamy, dzisiaj jest wtorek, 21. stycznia 2020.

Nauczyciele - przedmioty

a b c d e f g h i j k l ł m n o p s ś t u w z Wszytkie
Lp.
Nazwisko i imię
Przedmiot
Lata nauczania
1. Skalska Anna
25.01.2010 - 31.08.2010
2. Sadowski Zenon
historia
Lata nauczania
3. Sarnat Światosław
historia
2002 - 2004
4. Sawicki Józef
przysposobienie obronne
1977 - 1978
5. Schreiber Ignacy
Język niemiecki
do 1939
6. Sędzimir Jan
biologia
1935 - 1950
7. Siedlecka Aleksandra
Język rosyjski
1969 - 1982
8. Sikora Dorota
Język angielski
1993 - 2000
9. Skibiński Piotr
Język niemiecki
1948 - 1951
10. Sleinder Antoni
zajęcia techniczne
1935 - 1950
11. Sławik Barbara
Język rosyjski
2002 - nadal
12. Smolarkiewicz Jan
matematyka, od 1945 do 1959 dyrektor szkoły
1920 - 1950
13. Smyła Zygfryd
zajęcia techniczne
1960 - 1961
14. Sobańska Zofia
Język angielski
1986 - 1992
15. Sobczyk Władysław, ks
Religia
1957 - 1958
16. Sobieraj Jacek
zajęcia techniczne
1948 - 1949
17. Sobota Andrzej, ks
Religia
1994 - 1997
18. Sokół Wojciech
historia, nauka o Polsce i świecie współczesnym
1958 - 1959
19. Sołdrowski Jan
Język polski
!921 - 1952
20. Sołtysik Jerzy
śpiew
1964 - 1965
21. Sosnowski Tadeusz
Język rosyjski
1966
22. Spytkowski Stanisław
Język łaciński
od 1935
23. Srokowski
Przedmiot
1923 - 1924
24. Stawnicka Barbara
Język francuski
1958 - 1960
25. Stasiak Ireneusz
historia
01.09.1994 - nadal
26. Stępień Józef
geografia
1957 - 1959
27. Swodczyk Anna
wychowanie fizyczne
01.09.2004 - nadal
28. Szczerba Marian, ks
Religia
1990 - 1992
29. Szczygłowski Łukasz
historia
2003 - 2004
30. Szerszeń Dariusz
podstawy przedsiębiorczości
2003 - 2004
31. Szropińska Barbara
historia
Lata pięćdziesiąte
32. Szulc Zdzisław
wychowanie fizyczne
1952 - 1981
33. Szyda Aleksander
wychowanie fizyczne
1948 - 1950
34. Szyller Honorata
Język polski, od 1980 do 1999 dyrektor szkoły
1980 - 2000
35. Szymańska Teresa
Język angielski
1992 - 1994
36. Szymczyk Lech
przysposobienie obronne
1954 - 1977
37. Szymczyński Jerzy
matematyka
1966 -1967
38. Sikora Zenona
Historia
1971 - 1992
39. Skrzypczyk Jarosław
biologia
01.09.2007 - aktualnie
40. Szymczyk Ewa
biblioteka
01.09.2007 - 31.08.2011
41. Szymczyk Barbara
etyka
2007 - aktualnie
42. Smid Wacław
Przedmiot
1992
43. Szymańska Barbara
12.09.214 - 17.10.2015 - aktualnie
44. Szota Marzena
25.05.2011 - 22.12.2011
45. Skoczylas Anna
01.09.2012 - 25.01.2013
46. Seremak Ewa
j. angielski
01.09.1997 - 28.12.2017
47. Stempniak A.
chemia
2019 -
48. Sobieska Justyna
2019 - aktualnie
49. Stempniak Agnieszka
2019 - aktualnie
50. Sobocińska Anna
10.07.1978 - 31.08.2007
Copyright© 2007 absolwent.traugutt.net